X
تبلیغات
زولا

نقش آموزش الکترونیکی و پزشکی از راه دور به عنوان یک ابزار آموزشی

یکشنبه 3 مهر‌ماه سال 1390


پیشرفت­های فناوری در تشخیص و درمان­شناختی منجر به توسعه برنامه­های درسی پزشکی شده است. نقش آموزش الکترونیکی در برنامه­های درسی دانشکده­های پزشکی تاثیر بسزایی بر توسعه کیفیت آموزشی مراقبت­های سلامت داشته است.

هدایت سازمان­ها به سمت برگزاری دوره­های نظری و عملی در دوره­های کارشناسی و بالاتر به جهت ترکیب متفاوت در حوزه­های علوم پزشکی سراسر جهان امر مهمی به نظر می­رسد.

آموزش­های الکترونیکی می­تواند نفوذ گسترده­ای در علوم پزشکی داشته باشد و ابزاری برای تشخیص در همه سطوح علوم پزشکی به کار می رود؛ قطعاً این امر با استفاده از ایجاد فناوری جدید در زمینه تشخیص و درمان میسر خواهد بود.

اجراء آموزش الکترونیکی این اجازه را می­دهد تا تلاش­های بیشتری در زمینه آموزش فراهم شود؛ بنابراین باعث می­شود تا مرزهای کشورها به هم نزدیک تر شده و همه به یک همگرایی و به سمت آموزش­هایی جهت افزایش توجه به سلامتی که هدف جهان آتی است سوق داده شوند.

لازم به ذکر است که داده­های این مقاله، با مطالعه و بررسی اسناد کتابخانه­ای همچون مقالات، کتاب­ها، مجلات و غیره و جستجو و بازدید از سایت­هایی در زمینه تجارب یادگیری الکترونیکی، اطلاعات ارایه کرده اند؛ جمع­آوری شده است.


Get our toolbar!